Про нас

Асоціація «Державний кадровий резерв» сприяє органам влади, органам місцевого самоврядування, міністерствам, відомствам в формуванні кадрового резерву, шляхом залучення випускників та керівництва ВУЗів, в першу чергу Національної академії державного управління при Президентові України до цього проекту.

Враховуючи, що випускники ВУЗа не завжди задовольняють працедавців, Асоціація “Державний кадровий резерв” ,як посередник між працівником та працедавцем, проводить вузько профільні навчання, тренінги, семінари, тощо.

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів №106 від 6 лютого 2019 р. (зі змінами внесеними згідно Постанови КМ №532 від 25.06.2020) акцентуємо увагу на пункт 20…

У 2020 році частка самоосвіти серед інших видів професійного навчання в межах виконання індивідуальної програми має становити не більше 50% загальної кількості отриманих кредитів ЄКТС за результатами виконання програми.

та пункту 21:

За результатами самоосвіти державному службовцю, посадовій особі місцевого самоврядуваннянараховуюються кредити ЄКТС у встановленому НАДС порядку

Розуміючи, що престиж державної служби на даний час знаходиться не на найвищому рівні, запрошуємо до співробітництва всіх зацікавлених сторін – міністерства, відомства, керівників та випускників ВУЗів, керівників засобів масової інформації, інститути громадянського суспільства, спонсорів та меценатів.  

Євстратов Олександр Павлович

Президент Асоціації Державний кадровий резерв

Народився 05.07.1956 на Житомирщині, в м.Бердичів. Навчався в Камянець-Подільському педінституті, спеціальність — вчитель історії. Трудову діяльність розпочав в Львівському міськомі ЛКСМ України інструктором в 1979 році. З 1981 по 1985 рік Львівський обком ЛКМСУ інструктор, завідувач відділом. Робота на керівних посадах в державних та комерційних підприємствах.

Трудову діяльність закінчив начальником управління з питань внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації в 2018 році.

За час роботи підготував багато кваліфікованих спеціалістів-держслужбовців, які на даний час знаходяться на високих посадах в органах державної влади.

Нагороджений Почесною грамотою, та відзнаками Уряду України.

Іхтіяров Дмитро Володимирович

Віце президент Асоціації “Державний кадровий резерв”

Народився 15.10.1986 в м. Львів. Закінчив Київський Університет культури і мистецтв за спеціальністю переклад з англійської мови. Закінчив Міжнародний Інститут Бізнесу за спеціальністю Міжнародне бізнес адміністрування. Навчання в Академії Управління при Президентові України за спеціальністю Регіональне управління та місцеве самоврядування.

Трудову діяльність розпочав в 2008 році менеджером з міжнародних відносин в ТМ “Comfort-Lux®”.

З 2010 р.  по 2015 рік працював директором Дочірнього підприємства “Комфорт-Люкс”

З 2016 р. по 2017 рік Віце президент Асоціації “Світло-Техніка України”   

З 2017 по 2020 рік Київська обласна державна адміністрація головний спеціаліст Департаменту комунікацій та взаємодії з громадськістю